Menu Zavřeno

Tantrická masáž pro ženy Prostějov – RADOST Z DOTYKU

Tantrická masáže Prostějov

Přijďte k nám na Tantrickou masáž…

…a budete se cítit jako Princezna.

Dopřejte si poznání prožitků, které zůstanou většině žen navždy utajeny. Tantrická masáž Vás naučí lásce k vlastnímu tělu, poznání mocného proudu vnitřní energie a představí Vám prožitky doposud nepoznané

Cholesterol a Tantrická masáž
Tantrická masáž

Co je Tantrická masáž

ZATÍM VYUŽÍVÁJÍ MOŽNOSTÍ TANTRICKÉ MASÁŽE PARADOXNĚ SPÍŠE MUŽI, PŘITOM JE TATO JEMNÁ A CITLIVÁ TECHNIKA TERAPIE SVOU PODSTATOU JAKO STVOŘENÁ PRO ŽENY

V našem podání se jedná o skutečnou Tantrickou masáž, nikoliv masáž erotickou, za kterou bývá často zaměňována. Zatímco u erotické masáže nasměrujete prostřednictvím orgasmu všechnu energii z těla ven a po momentální rozkoši Vás již nečeká nic, u Tantrické masáže dojde k rozvedení veškeré energie do celého těla. Odměnou Vám poté budou pocity radosti a blaženosti v několika následujících dnech, stejně jako zvýšení prožitků při následném milování s partnerem.

Přesto není vyloženě chybou, pokud k orgasmu při Tantrické masáži dojde. Ovšem pouze jako přirozený účinek duševního uvolnění a vnitřní rozkoše, nikoliv jako následek přímé stimulace pohlavních orgánů. „Vnitřní orgasmus“ je pak tou největší odměnou.

Tantrický rituál

V průběhu tantra procedury se masér tantrického rituálu energeticky propojí s klientkou, přičemž navnímá její tělesné vibrace a souzní dýchání. Posléze se postupně seznámí s energií všech sedmi základních čaker klientky, již poté rozprostře po celém jejím těle. Nejsilnější je při tom 2. čakra, tzv. sexuální (sakrální) nebo též oranžová čakra. Spojena je se sexualitou a tvořivostí a právě ona disponuje největším množstvím energie.

Tantrická masáž a její účinky

 • Relaxace svalstva a kloubů, regenerace tkání, harmonizace dýchání
 • Detoxikace těla
 • Duševní uvolnění, odstranění stresu a frustrace
 • Odblokování emocí
 • Zvýšené využití energie celého těla ze sedmi hlavních Čaker
 • Přijetí vlastního těla bez výhrad, nalezení sebeúcty
 • Zvýšení prožitků vyplývajících z lidského dotyku
 • Zvýšení sexuálního sebeuvědomění
 • Podpoření imunitního systému
 • Několik dní přetrvávající pocit štěstí
 • Podpoří tvorbu hormonů štěstí – serotoninu, endorfinu, oxytocinu

Pravidla Tantrické masáže

 1. Jednostranné doteky (klientka se nedotkne maséra)
 2. Cílem není orgasmus (únik energie z těla ven)
 3. Nedotknutelnost nejintimnějších zón (pohlavní orgány, bradavky…)
 4. Časový komfort (čas nehraje při masáži žádnou roli)
Tantra v Prostějově
Tantrická masáž v Prostějově

Čakra korunní (temenní), fialová – energetické spojení s vyššími sférami (vesmírem). Je odrazem rovnováhy zbývajících čaker.

Čakra třetí oko (čelní), indigová– intuice, šestý smysl, schopnost pochopit věci duchovního rozměru.


Čakra komunikativní (krční), modrá – má vliv na vyjadřování i celkovou schopnost uspořádat si myšlenky.


Čakra srdeční, zelená – spjatá s emocemi (láska, nenávist) a vztahy k okolí i sobě samému. Blokace této čakry znamená citovou prázdnotu.

Čakra solar plexus, žlutá – znamená životní sílu a vůli. Je domovem radosti a strachu.


Čakra sexuální (sakrální), oranžová – spjatá se zrozením. Ať již nového života (sexualita) nebo nových myšlenek (tvořivost).

Čakra kořenová, červená – čakra základních potřeb nutných k přežití – zajištění potravy, bezpečí, sucha a tepla.


Barvy čaker odpovídají pořadí sedmi barvám viditelného spektra. Tedy i v tomto případě nacházíme přírodní (vesmírnou) logiku.

Historie Tantrická masáž

Tantrická masáž je technika založená Andro Andreasem Rothem, jenž se zároveň stal vedoucím prvního Tantra Institutu (Diamond Lotus Lounge, r. 1977, Berlín). Základem se staly různé známé masážní techniky (největší vliv však připadá na klasickou masáž), dále bioenergetika, jóga a terapie dotekem. 

Více informací o barvách a jejich vlivu na tvorbu serotoninu (hormonu štěstí) a na naše zdraví celkově, se dozvíte na unikátním kurzu Barvami ke Štěstí. Tento kurz Vám zároveň poslouží jako průvodce využití barev k vlastnímu prospěchu, tj. ke zlepšení Vaší fyzické, duševní a emoční stránky.

Dále nabízíme: klasické masáže (sportovní a rekondiční), reflexní masáž, Barevnou očistu (unikátní předmasáž spojená s barvami, jediná svého druhu). Nadto se zaměřujeme na odblokování krční páteře pomocí reflexologie zad a chodidel. Více o dalších druzích našich masáží se dozvíte zde.
tel: 608810762

Podpořte tvorbu hormonu štěstí serotoninu ve Vašem těle kvalitní masáží